Babil, müzik prodüksiyon ve dijital dağıtım şirketi olarak 2021 yılında kurulmuştur.

 Öncelikle müzik prodüksiyon, dijital dağıtım ve kurumsal etkinlik organizasyonu alanlarında hizmet sunmaktadır. 

Serdar Kırgız

KURUCU

2002 yılından beri bir çok club, festival, organizasyonlar ve etkinliklerde yer alan, aynı zamanda sayısız prodüksiyon ve remixe imza atan Serdar Kırgız müzik yapımcılığı kariyerini kendi yapım şirketi olan “Babil Music” ile birlikte profesyonel boyuta taşıdı. Batı sentezini Türk ezgilerine uyarlamayı sevdiğini yaptığı aranje ve remix çalışmalarıyla göstermiştir. Geleceğe kalıcı müzik eserleri bırakmak isteyen Kırgız tecrübeli ve dinamik ekibiyle çıktığı bu yolda yaratıcı üretmenin sonsuz olduğuna ve başarıyı beraberinde getireceğine inanıyor. 

Ezgi Kırgız

Kurucu

İnsan kaynakları, sivil toplum, sosyal sorumluluk alanları ve Avrupa Birliği projelerinde çalışan Kırgız, her zaman müziğe olan ilgisi, geçmişte aldığı piyano ve keman dersleri, çocuklukta oluşan müzik kulağı ve birikimini Babil Music ile birlikte profesyonel anlamda prodüksiyon çalışmaları yapmaya taşıdı. 

2021 yılında  ‘Krubera ve ‘Mavera’ isimli ethnic house proje çalışmalarından sonra prodüksiyon ve vokalini yaptığı ilk teklisi ‘Adia’ 2022 Nisan ayında tüm dijital platformlarda yayına girdi.

Mustafa Ozcan

dijital vıdeo produksiyon ve kurgu

Medipol Üniversitesi Mimari Restorasyon ve Anadolu Üniversite Medya & İletişim bölümlerinden mezun olan Mustafa Özcan photoshop, illustrator, autocad, after effect, premiere ve lightroom programlarında uzman olup aynı zamanda Facebook Dijital Gazetecilik, Google Dijital Pazarlama, Canon Stüdyo Fotoğrafçılığı ve Kosgeb Geleneksel Girişimci sertifikalarına sahiptir.